جدیدترین مطالب

جنگ در کابینه جنگ

بعد از گذشت چند ماه از جنایات رژیم صهیونیستی، مقامات این رژیم درخصوص نداشتن دستاورد، با یکدیگر به اختلاف خورده اند.

جنگ در کابینه جنگ

بعد از گذشت چند ماه از جنایات رژیم صهیونیستی، مقامات این رژیم درخصوص نداشتن دستاورد، با یکدیگر به اختلاف خورده اند.

تغییر لحن به سبک بایدن

پس از آن که بایدن در داخل با اختلافات افکار عمومی مواجه شد اخیرا لحن خود را درخصوص حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه تغییر داد.

تغییر لحن به سبک بایدن

پس از آن که بایدن در داخل با اختلافات افکار عمومی مواجه شد اخیرا لحن خود را درخصوص حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه تغییر داد.

شاهدان غزه

پزشکان کشور‌های خارجی بازگشته از نوار غزه، درد و رنج مجروحان و آوارگان فلسطینی را در بیمارستان‌های مختلف این منطقه فراتر از تصویر دانستند.

پهپاد‌های شگفت انگیز

ایران در پاسخ به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق، مناطقی از سرزمین‌های اشغالی را با موشک بالستیک و کروز و شلیک پهپاد هدف قرار داد.

Loading

أحدث المقالات

ببینید | بمباران شدید محله شجاعیه توسط جنگنده‌های اسرائیلی

جنگنده‌های ارتش اسرائیل عصر امروز دوشنبه، مناطق مختلف شهر غزه را هدف حملات سنگین خود قرار داده‌اند. در این حمله هوایی، محله شجاعیه در شرق غزه، عمارتی مسکونی در محله الدرج و یک خانه در منطقه الصفطاوی در شهر غزه بمباران شده است. منبع: مهر

پیام رئیس جمهور خطاب به مردم پاکستان به زبان اردو

تهران – ایرنا – رئیس جمهور در پیامی به مردم پاکستان و به زبان اردو، از اشتراکات مذهبی، فرهنگی و تمدنی ملت‌های ایران و پاکستان به عنوان ظرفیت مهمی برای توسعه و تعمیق روابط دو کشور یاد کرد.

عکس | حرکت عجیب پلیس ضدشورش در جاکارتا برای ترساندن مردم معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری

بدنبال اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری اندونزی، جاکارتا پایتخت این کشور به صحنه درگیری میان معترضان به نتایج انتخابات با نیروهای پلیس تبدیل شد. در همین راستا، تصویری از حرکت عجیب پلیس ضدشورش در جاکارتا برای ترساندن مردم معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری مشاهده می‌کنید. نیروهای ضد شورش برای ترساندن مردم از تجمع و انجام اعتراضات گسترده، وسایل خود را روی زمین گذاشتند تا نشان دهند به محض تجمع، آماده برخورد شدید هستند./ خبرآنلاین

Loading

احتمال کاهش بهای نفت با اختتام تحریم‌ها

۱۳۹۸/۰۴/۰۴ | نمای راهبردی

شورا آنلاین - ترجمه: یک کارشناس نفتی گفت در صورتی که تحریم های اقتصادی ایران برداشته شود، بهای نفت به شدت کاهش می یابد.

الیو اوهپ، مدیر آژانس پترولیوم ورلد به خبرگزاری اسپوتنیک گفت در صورتی که ایران و گروه پنج به علاوه یک درباره توافقنامه هسته ای به توافق نهایی برسند، به طور طبیعی تحریم های اقتصادی و نفتی اعمال شده علیه ایران برداشته می شود و به این ترتیب تولید و صادرات نفت ایران افزایش می یابد.

وی افزود: در صورتی که تحریم های نفتی ایران برداشته شود، این کشور با توجه به آنکه نفت فروش نرفته زیادی انباشت کرده است، می تواند نفت بیشتر صادر کند.

این کارشناس گفت: در نتیجه اگر ایران شیر نفت انباشت شده خود را باز کند، بازار نفتی جهان از نفت کاملا اشباع خواهد شد و قیمت نفت نفت نیز سقوط خواهد کرد.

این کارشناس مسائل نفتی با این حال اضافه کرد: ما گوی بلورین در اختیار نداریم که بتوانیم حوادث آینده و در همین راستا قیمت نفت را پیش بینی کنیم، امایک چیز روشن است و آن اینکه سیر نوسان قیمت نفت به نسبت عرضه و تقاضای نفت بستگی دارد.

اوهپ افزود: از سوی دیگر کشورهای مصرف کننده نفت دوست دارند نفت مورد نیاز خود را با قیمتی پایین خریداری کنند و یکی از کشورهایی که بیشترین سود را از کاهش قیمت نفت می برد چین است.

0 Comments

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *