أحدث المقالات

گزارش ارتش اسرائیل از فروپاشی روانی نظامیان صهیونیست در جنگ غزه

ارتش رژیم صهیونیستی در گزارشی به فروپاشی روانی نظامیان خود در جریان جنگ غزه اشاره و اعلام کرد که نیروهای آن در این جنگ از اختلالات روانی متعدد همچون اضطراب بعد از شوک رنج می‌برند و باید تحت درمان قرار بگیرند.

دادگاهی در ایلینوی آمریکا ترامپ را از شرکت انتخابات مقدماتی این ایالت محروم کرد

دادگاهی در ایلینویز حکم به حذف دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا از انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان این ایالت را داد و اجرای آن را تا زمان رسیدگی به درخواست تجدیدنظر به حالت تعلیق درآورد.

شمار شهدای غزه از مرز 30 هزار نفر گذشت

وزارت بهداشت فلسطین در غزه در تازه ترین آمار خود اعلام کرد که شمار شهدای حملات تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی به باریکه ی غزه از مرز 30 هزار شهروند فلسطین…

سرنگونی پهپاد هرمس، هیبت پوشالی اسرائیل را نابود کرد

یکی از مسئولان ارشد حزب‌الله با اشاره به اینکه حزب‌الله با ساقط کردن پهپاد هرمس ۴۵۰ هرآنچه از هیبت پوشالی ارتش رژیم صهیونیستی مانده بود را نابود کرد گفت که تصمیم مقاومت یکپارچه بوده و تا زمان توقف تجاوزات علیه غزه از تقابل با اشغالگران دست نمی‌کشیم.

رهبر فلسطین طرح های اسرائیل پس از جنگ غزه را محکوم کرد

محمود عباس، رهبر فلسطین مجموعه‌ای از نامه‌های مشابه یکدیگر را برای سران کشورها، نخست وزیران و روسای سازمان‌های بین المللی ارسال کرد و در آنها اصول بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل برای اداره نوار غزه پس از پایان جنگ در منطقه را محکوم کرد.

Loading

پایگاه اینترنتی نخست وزیری ارمنستان در بیانیه مطبوعاتی خبر داد:
رایزنی پاشینیان و دکتر خرازی درباره همکاری سیاسی و اقتصادی ایران و ارمنستان

۱۴۰۲/۱۱/۱۰ | خبر تاپ, خبرهای شورا, رصد

شورای راهبردی آنلاین – رصد: سایت نخست وزیری ارمنستان در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد: نیکول پاشینیان، نخست وزير ارمنستان با دكتر سیدکمال خرازی، مشاور رهبر جمهوری اسلامی ایران و رئیس شورای راهبردی روابط خارجی دیدار کرد.

بر اساس این بیانیه، نخست وزیر ارمنستان ضمن تاکید بر اهمیت سفر آقای دکتر خرازی به ارمنستان ابراز اطمینان کرد که این سفر انگیزه جدیدی برای توسعه و تقویت بیشتر روابط ارمنستان و ایران ایجاد خواهد کرد.

پاشینیان با اشاره به توافق با رئیس جمهوری اسلامی ایران برای افزایش مستمر حجم مبادلات تجاری دو کشور، دیدار مهم خود با رهبر معظم انقلاب در تهران را یادآور شد و از دکتر خرازی خواست سلام گرم وی را به ایشان ابلاغ نماید.

طرفین در این ملاقات در خصوص موضوعات مختلف مرتبط با دستور کار همکاری ارمنستان و ایران در حوزه های سیاسی، اقتصادی به ویژه در زمینه انرژی، زیرساخت ها و اجرای پروژه های مشترک گفتگو کردند.

همچنین مسائل مربوط به امنیت و ثبات در قفقاز جنوبی مورد بحث وتبادل نظر طرفین قرار گرفت و نخست وزیر ارمنستان بر رویکردهای کلیدی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه تاکید کرد.

نخست وزیر ارمنستان با تاکید بر ضرورت رفع انسداد زیرساخت ها در منطقه، بر موضع مثبت جمهوری ایران در خصوص برنامه «چهارراه صلح» که دولت جمهوری اسلامی ایران تدوین نموده است و اصول کلیدی زیربنای آن، تاکید کرد.

0 Comments