فهرست

خبرهای شورا

زیر مجموعه‌هامطالب


دکتر خرازی در مصاحبه با شبکه خبری فرانس 24:
این ایران نیست که باید مورد سوال قرار بگیرد

شورای راهبردی آنلاین – رصد: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پاسخ به اینکه آیا صبر ایرانی‌ها برای باقی ماندن در توافق هسته‌ای برجام رو به پایان است،‌گفت: تاکنون ایران صبوری به خرج داده و همچنان در توافق باقی مانده است.
دکتر خرازی در مباحث علمی مجمع صلح پاریس تشریح کرد:
اثر منفی تحریم‌های آمریکا بر محیط‌زیست ایران

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در اجرای پروژه‌های محیط‌زیستی کشورمان اختلال جدی به وجود آورد.
دکتر خرازی در دیدار نخست‌وزیر سابق فرانسه:
احتمال بی‌ثباتی در منطقه در صورت عدم تعهد اروپا به برجام

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت تعهد به برجام، نشان خوبی است که آیا می‌توان برای ابتکارات دیگر به اروپا اعتماد کرد یا خیر؛ عدم تعهد اروپا می‌تواند موجب بی‌ثباتی در منطقه شود.
دکتر خرازي در ديدار عضو مجمع مسئولان سابق سازمان ملل:
دلایل انتخابات موفقیت‌آمیز اخیر عراق

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت درایت مرجعیت و مسئولان عراقی و همچنین گروه‌های مردمی، دو مذهب اسلامی در عراق را بسیار به هم نزدیک کرده و به همین جهت، مردم عراق انتخابات موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشتند.
گزارش تصویری
سخنرانی دکتر خرازی در نشست اروپایی وین

شورای راهبردی آنلاین: دکتر سید کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در اتریش به سر می برد، در بیست و دومین مجمع اروپایی که با عنوان «اتحادیه اروپایی، بازیگر اصلی امنیتی و دفاعی» برگزار شد، درباره همکاری اتحادیه اروپا و ایران در سایه تحریم های تحمیلی آمریکا سخنرانی کرد.
سخنرانی دکتر خرازی در نشست اروپایی وین
اتحادیه اروپا، ایران و تحریم های آمریکا

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در اتریش به سر می برد، در بیست و دومین مجمع اروپایی که با عنوان «اتحادیه اروپایی، بازیگر اصلی امنیتی و دفاعی» برگزار شد، درباره همکاری اتحادیه اروپا و ایران در سایه تحریم های تحمیلی آمریکا سخنرانی کرد.
دکتر خرازی در دیدار جمعی از نخبگان سیاسی اتریش:
ایستادگی ایران متحد مقابل فشارهای آمریکا

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: جامعه ایران به صورت متحد در مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است و سعی می‌کند با توجه به منابع و امکانات داخلی، کمک کشورهای دوست و همچنین سازوکار اروپایی بر این مشکلات غلبه کند.
دکتر خرازی در دیدار رئیس جمهور سابق اتریش:
آمریکا قابل اعتماد نیست

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی اظهار داشت: یکی از دلایلی که ایران آمادگی ندارد با دولت فعلی آمریکا وارد گفتگو شود، به این سبب است که دولت آمریکا به تعهدات خود پایبند نیست.
دکتر خرازی در دیدار با رئیس شورای عالی صلح افغانستان:
آمریکا مانع صلح در افغانستان است

شورای راهبردی آنلاین: دکتر خرازی اظهار داشت آمریکا از افغانستان استفاده ابزاری می کند و ادعای این کشور برای برقراری صلح قابل اعتماد نیست.
دعوت به مشارکت در نظرسنجی درباره سایت شورا

شورای راهبردی آنلاین: از شما فرهیخته گرامی دعوت می‌کنیم در نظرسنجی درباره سایت شورا مشارکت کنید. برای اطلاع از چگونگی مشارکت در این نظرسنجی، لطفا ادامه مطلب را بخوانید.
دیدار دکتر خرازی با رئیس موسسه تحقیقات راهبردی و منطقه‌ای ازبکستان

شورای راهبردی آنلاین: دکتر سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی عصر امروز با ولادیمیر نوروف، رئیس موسسه تحقیقات راهبردی و منطقه‌ای ازبکستان و دبیر کل انتخابی جدید سازمان همکاری‌های شانگهای که به تهران سفر کرده است، ملاقات کرد.
در نشست مشترک دکتر خرازی و رئیس موسسه مطالعات امنیتی و اروپایی اتریش مطرح شد:
تلاش اروپا برای استقلال از آمریکا

شورای راهبردی آنلاین: دکتر کمال خرازی در نشست مشترک با رئیس موسسه مطالعات امنیتی و اروپایی اتریش طی سخنانی اظهار داشت: اروپا در راه استقلال خود از طریق مالی و ارزی که به دنبال توسعه آن یعنی یورو است و همچنین استقلال دفاعی و امنیتی از آمریکا را دنبال می‌کند که این موضوع مورد استقبال جمهوری اسلامی ایران هم هست.
گزارش تصویری
دیدار دکتر خرازی با رئیس موسسه مطالعات امنیتی و اروپایی اتریش

شورای راهبردی آنلاین: دکتر سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی عصر امروز پس از دیدار با دکتر ورنر فاسلابند، رئیس موسسه مطالعات امنیتی و اروپایی اتریش در نشست ابعاد راهبردی روابط ایران و اروپا شرکت کرد. آنچه در پی از نظرتان می گذرد، گزارش تصویری این رویداد است.
سایت شورا با حضور دکتر خرازی و رئیس موسسه مطالعات امنیتی و اروپایی اتریش برگزار می‌کند
ابعاد راهبردی روابط ایران و اروپا

شورای راهبردی آنلاین: جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ با حضور دکتر سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران و ورنر فاسلابند رئیس موسسه مطالعات امنیتی و اروپایی اتریش برگزار می شد.
تضمین حقوق ایران، شرط پذیرش بسته اروپا

شورای راهبردی آنلاین: دکتر خرازی در رابطه با وضعیت بعد از خروج آمریکا از برجام اظهار داشت با اروپائیان مذاکرات متعددی صورت گرفته و این مذاکرات ادامه دارد و امیدواریم با بسته‌ای که اروپا ارائه می‌دهد حقوق ایران تضمین گردد.
دکتر خرازی در دیدار وزیر امور بین‌الملل حزب کمونیست چین:
امکان توسعه همکاری‌های منطقه‌ای ایران و چین

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی معتقد است بستر توسعه همکاری‌های بیشتر ایران و چین در منطقه وجود دارد.
گزارش تصویری
دیدار دکتر خرازی با وزیر بین الملل حزب کمونیست چین

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در پکن به سر می برد، پیش از ظهر امروز با سون تائو، وزیر بین الملل حزب کمونیست چین دیدار کرد.
گزارش تصویری
سخنرانی دکتر خرازی در دانشگاه مطالعات بین‌الملل پکن

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با حضور در در دانشگاه مطالعات بین‌الملل پکن به ایراد سخنرانی درباره مسائل منطقه و بین الملل پرداخت.
دکتر خرازي با سخنراني در دانشگاه مطالعات بين‌الملل پکن ارائه داد
هفت پیشنهاد برای همکاری راهبردی ایران و چین

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی بر مبنای بیانیه مشارکت راهبردی ایران و چین، هفت پیشنهاد را برای توسعه همکاری‌های دو کشور ارائه داد.
دکتر خرازي در ديدار معاون وزير خارجه انگليس هشدار داد:
پیامدهای جدی در صورت عدم انتفاع ایران از برجام

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی به اروپا درباره پیامدهای جدی عدم انتفاع ایران از توافق هسته‌ای برجام هشدار داد.این ایران نیست که باید مورد سوال قرار بگیرد

این ایران نیست که باید مورد سوال قرار بگیرد

شورای راهبردی آنلاین – رصد: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پاسخ به اینکه آیا صبر ایرانی‌ها برای باقی ماندن در توافق هسته‌ای برجام رو به پایان است،‌گفت: تاکنون ایران صبوری به خرج داده و همچنان در توافق باقی مانده است.