فهرست

خبرهای شورا

زیر مجموعه‌هامطالب


دکتر خرازي در مصاحبه با روزنامه کوريره دلا سرا مطرح کرد:
امکان اروپا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا

شورای راهبردی آنلاین - رسانه‌ها: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی 'کوریره دلاسرا' گفت: اروپا می تواند با پرداخت به یورو تحریم ها را دور بزند.
دکتر کمال خرازی در پاریس تشريح کرد:
خطر آمریکا برای امنیت و صلح جهانی

شورای راهبردی آنلاین: دکتر سیدکمال خرازی گفت: با پیگیری و اجرای سیاست های یکجانبه‌گرایانه توسط رئیس جمهوری آمریکا، سیاست‌های چندجانبه‌گرایی در عرصه نظام بین‌الملل، به شدت با خطر مواجه شده است.
گزارش تصویری
سخنرانی دکتر خرازی در نشست بنیاد رهبران برای صلح

شورای راهبردی آنلاین: دکتر سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که برای شرکت در اجلاس رهبران برای صلح به فرانسه سفر کرده است، با حضور در نشست بنیاد «رهبران برای صلح» به ایراد سخنرانی پرداخت.
دکتر خرازي در نشست بنياد رهبران براي صلح تشريح کرد:
ریشه‌های مشکلات جهانی

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در نشست بنیاد «رهبران برای صلح»، رو آوردن قدرت‌ها به یکجانبه‌گرایی، عدم احترام به سایر فرهنگ‌ها و دخالت قدرت‌ها در امور داخلی سایر کشورها را از عوامل ریشه‌‌ای مشکلات جهانی دانست.
دکتر خرازی در دیدار رییس بنیاد رهبران برای صلح مطرح کرد:
دو گزینه اروپا در برجام منهای آمریکا

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی با اعلام اینکه آمریکا با خروج از برجام در واقع بار دیگر مرگ قوانین بین المللی را اعلام کرد، گفت: اکنون راهی که اتحادیه اروپا انتخاب می کند، بسیار مهم است؛ اینکه تسلیم مطامع آمریکا شود و یا با مقاومت در برابر فشارهای آمریکا استقلال خود را به اثبات برساند.
تکذیب دیدار دکتر خرازی با کری در پاریس

شورای راهبردی آنلاین: دفتر رئیس شورای راهبردی روابط خارجی شایعه دیدار با جان کری، وزیر اسبق امور خارجه آمریکا در پاریس را تکذیب کرد.
گزارش تصویری
دیدار دکتر خرازی با رئیس بنیاد «رهبران برای صلح»

شورای راهبردی آنلاین: دکتر سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که برای شرکت در اجلاس رهبران برای صلح به فرانسه سفر کرده است، با ژان پی یر رافارن، نخست وزیر اسبق این کشور و رئیس بنیاد «رهبران برای صلح» دیدار و گفتگو کرد.
گزارش تصويري
نشست «نقش ابتکار یک کمربند، یک جاده در توسعه منطقه اقیانوس هند»

شورای راهبردی آنلاین: نشست تخصصی «نقش ابتکار یک کمربند، یک جاده در توسعه منطقه اقیانوس هند» به میزبانی شورای راهبردی روابط خارجی برگزار شد.
بررسی چالش‌ها و فرصت‌های ابتکاری چینی در نشست شورای راهبردی روابط خارجی
نگاه پاکستانی و ایرانی به ابتکار یک کمربند، یک جاده

شورای راهبردی آنلاین: ابتکار «یک کمربند، یک جاده‌ی» چین، در حالی که از نگاه شرقی‌ها فرصت‌های اقتصادی و سیاسی فراوانی را پدید خواهد آورد، اما از دیدگاه مقابل آن، چالشی برای تفوق اقتصادی و سیاسی غرب خواهد بود.
گزارش تصويري
دیدار دکتر خرازی و رئیس آکادمی دیپلماتیک فرانسه

شورای راهبردی آنلاین: دکتر سیدکمال خرازی امروز با میشل دوکلو (Michel Duclos)، رئیس آکادمی دیپلماتیک فرانسه دیدار کرد. دو طرف در این دیدار به بررسی آخرین تحولات برجام و همکاری‌های ایران و اروپا و دو کشور پرداختند.
دکتر خرازي در ديدار رئیس آکادمی دیپلماتیک فرانسه:
با خروج آمریکا بقای برجام بی‌فایده است

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی صرف اعلام موضع اروپایی‌ها در مقابل زورگویی‌های آمریکا را کافی ندانست و تصریح کرد اگر آمریکا از برجام خارج شود، سودی برای ایران در بقای در برجام متصور نیست.
در گفت‌وگوی علمی درباره رویکرد دولت ترامپ به برجام و چشم اندازهای پیش روی جمهوری اسلامی بررسی شد
آینده پیش روی برجام

شورای راهبردی آنلاین: با نزدیک شدن زمان اعلام تصمیم رئیس جمهور آمریکا به ماندن یا خروج از توافق هسته‌ای ایران و 1+5 موسوم به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، درک تصویری بزرگ‌تر و جامع از عوامل و ریشه‌های چنین تصمیمی، امکان برنامه‌ریزی و پیش‌بینی مسیر آینده را تقویت می‌کند.
انجمن ایرانی روابط بین الملل و شورای راهبردی روابط خارجی برگزار می‌کنند
گفتگوی علمی درباره رویکرد دولت ترامپ در قبال برجام و چشم اندازهای پیش روی جمهوری اسلامی ایران

شورای راهبردی آنلاین: نشست "گفتگوی علمی درباره رویکرد دولت ترامپ در قبال برجام و چشم اندازهای پیش روی جمهوری اسلامی ایران" با همکاری مشترک انجمن ایرانی روابط بین الملل و شورای راهبردی روابط خارجی برگزار می‌شود.
سايت شوراي راهبردي روابط خارجي برگزار مي‌کند
نقش ابتکار یک کمربند، یک جاده در توسعه منطقه اقیانوس هند

شورای راهبردی آنلاین: نشست پرسش و پاسخ با عنوان نقش ابتکار یک کمربند، یک جاده در توسعه منطقه اقیانوس هند روز سه شنبه 19 اردیبهشت 1397 به میزبانی سایت شورای راهبردی روابط خارجی برگزار می‌شود.
دکتر خرازي در ديدار با جمعي از محققان منتقد ساختار حاکم بر نظام بين‌الملل:
رصد دقیق رفتار برجامی آمریکا و اروپا

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تاکید کرد: اتفاقی که در مورد برجام به عنوان حاصل سال‌ها مذاکره و تلاش دیپلماتیک بین گروه 1+5 و جمهوری اسلامی، افتاده، نشانگر نفاق در نظام بین‌الملل و سلب اعتماد از افکار عمومی دنیاست.
مدیرکل شورای راهبردی روابط خارجی تاکید کرد
امنیت اسرائیل اولویت آمریکا در سوریه است

شورای راهبردی آنلاین: مدیرکل شورای راهبردی روابط خارجی گفت: زمانی بحران سوریه منطقه‌ای بود اما امروز از منطقه خارج شده یعنی قدرت‌های بین‌المللی در آن نقش دارند.
سفیر سوریه در تهران تاکید کرد
ایران شریک واقعی پیروزی‌ها و دستاوردهای سوریه

شورای راهبردی آنلاین: سفیر سوریه در جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: ایران نقش بسیار مهمی در شکست تروریست‌ها در سوریه داشته است و بنابراین در آینده نیز نقش قابل توجهی در بازسازی سوریه خواهد داشت.
گزارش تصويري
نشست «سوریه و رقابت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی»

شورای راهبردی آنلاین: نشست تخصصی «سوریه و رقابت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی و تاثیر آن بر حوزه پیرامونی» به میزبانی شورای راهبردی روابط خارجی برگزار شد.
سایت شورای راهبردی روابط خارجی برگزار می کند
سوریه و رقابت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی و تاثیر آن بر حوزه پیرامونی

شورای راهبردی آنلاین: نشست تخصصی «سوریه و رقابت‌های منطقه‌ای و بین‌المللی و تاثیر آن بر حوزه پیرامونی» به میزبانی شورای راهبردی روابط خارجی برگزار می شود.
گزارش تصویری دیدار دکتر خرازی با رییس جمعیت اسلامی پاکستان

شورای راهبردی آنلاین: دکتر خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که به پاکستان سفر کرده است، با سراج الحق رییس جمعیت اسلامی پاکستان و عضو مجلس سنا دیدار و گفتگو کرد.مسجدی: رابطه مسئولان ایرانی و مقتدی صدر دوستانه و برادرانه است

مسجدی: رابطه مسئولان ایرانی و مقتدی صدر دوستانه و برادرانه است

شورای راهبردی آنلاین- رسانه ها: «ایرج مسجدی» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد اعلام کرد که رابطه مسوولان ایرانی و سید مقتدا صدر رهبر جریان صدر و رئیس ائتلاف سائرون یک رابطه دوستانه و برادرانه است.