فهرست

خبرهای شورا

زیر مجموعه‌هامطالب


دکتر خرازی در دیدار هیئت فرانسوی:
تشدید حساسیت‌ها به اف‌ای‌تی‌اف در ایران

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تاکید کرد: با توجه به رویکردهای همراه با فشار غرب، حساسیت شدیدی در ایران در خصوص FATF وجود دارد.
رئیس شورا در دیدار با هیئتی از روسیه:
همکاری ایران و روسیه علیه یکجانبه‌گرایی آمریکا

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: همکاری‌های جدی ایران و روسیه علیه تروریسم و بی ثباتی در منطقه یک امر حیاتی است.
رئيس شوراي راهبردي روابط خارجي مطرح کرد
پیشنهاد ایران برای صلح در منطقه

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: منطقه هم از این همه کشتار و تجاوزگری که در خود می‌بیند، خسته شده؛ جمهوری اسلامی ایران طرح‌ها و پیشنهادهایی برای پایان دادن به این وضعیت دارد.
سخنرانی دکتر سید کمال خرازی در موسسه مطالعاتی الجزیره
بصیرت سیاسی و همکاری منطقه‌‌ای

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: ایران‌هراسی واهی طراحی‌شده از سوی آمریکا، نه‌تنها منجر به غارت ثروت کشورهای عربی شده، بلکه عادی‌سازی روابط آن‌ها با رژیم صهیونیستی را در پی داشته است.
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در دیدار هیئتی ایتالیایی تصریح کرد:
بی‌اعتمادی به اروپا حاصل ناتوانی برجامی

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تاخیرهای مکرر اتحادیه اروپا را برای عملیاتی کردن سازوکار مالی ویژه تعامل با ایران موسوم به اس.پی.وی، به بهانه ناتوانی از اعمال نفوذ بر شرکت‌های اروپایی را غیرقابل پذیرش دانست و گفت: اگر دولت‌های اروپایی می‌دانستند که بر شرکت‌های خود نفوذی ندارند، چرا با ایران وارد مذاکره شدند؟
رئیس شورا در دیدار با هیئتی از اندیشکده نروژی نورف:
با خروج ایران از برجام اروپا ضرر می‌کند

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: باید مذاکرات جدی‌تری میان ایران و کشورهای کلیدی اروپا برای بررسی آینده روابط شکل بگیرد.
رئيس شوراي راهبردي روابط خارجي در همایش «صلح و ثبات در غرب آسیا» مطرح کرد:
ایده گفتگوی درون تمدنی در جهان اسلام

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: ایده احیای تمدن اسلامی در منطقه می‌تواند در شرایط کنونی به‌عنوان گفتگوی درون تمدنی، فضای مناسبی را برای گفتگوی صلح و ثبات در منطقه ایجاد کند.
وزير خارجه پيشين ساحل‌عاج در ديدار دکتر خرازي:
مقاومت بی‌نظیر ایران در برابر تحریم‌ها

شورای راهبردی آنلاین: آقای آمارا اسی، وزیر خارجه پیشین ساحل‌عاج که در تهران به سر می‌برد، با دکتر خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی دیدار کرد.
دکتر خرازي در ديدار نخست‌وزير پيشين اردن:
رژیم صهیونیستی عامل تفرقه جهان اسلام

شورای راهبردی آنلاین: آقای طاهر المصری نخست‌وزیر پیشین اردن که برای شرکت در کنفرانس وحدت اسلامی در تهران به سر می‌برد، با دکتر خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ملاقات و گفتگو کرد.
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در دیدار هیئتی از کارشناسان آلمانی:
دلسردی از روند اجرایی شدن سازوکار ویژه مالی اروپا

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: روند اجرایی شدن سازوکار ویژه مالی اروپا ناامیدکننده است.
دکتر خرازی در مصاحبه با شبکه خبری فرانس 24:
این ایران نیست که باید مورد سوال قرار بگیرد

شورای راهبردی آنلاین – رصد: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در پاسخ به اینکه آیا صبر ایرانی‌ها برای باقی ماندن در توافق هسته‌ای برجام رو به پایان است،‌گفت: تاکنون ایران صبوری به خرج داده و همچنان در توافق باقی مانده است.
دکتر خرازی در مباحث علمی مجمع صلح پاریس تشریح کرد:
اثر منفی تحریم‌های آمریکا بر محیط‌زیست ایران

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران می‌تواند در اجرای پروژه‌های محیط‌زیستی کشورمان اختلال جدی به وجود آورد.
دکتر خرازی در دیدار نخست‌وزیر سابق فرانسه:
احتمال بی‌ثباتی در منطقه در صورت عدم تعهد اروپا به برجام

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت تعهد به برجام، نشان خوبی است که آیا می‌توان برای ابتکارات دیگر به اروپا اعتماد کرد یا خیر؛ عدم تعهد اروپا می‌تواند موجب بی‌ثباتی در منطقه شود.
دکتر خرازي در ديدار عضو مجمع مسئولان سابق سازمان ملل:
دلایل انتخابات موفقیت‌آمیز اخیر عراق

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت درایت مرجعیت و مسئولان عراقی و همچنین گروه‌های مردمی، دو مذهب اسلامی در عراق را بسیار به هم نزدیک کرده و به همین جهت، مردم عراق انتخابات موفقیت‌آمیزی را پشت سر گذاشتند.
گزارش تصویری
سخنرانی دکتر خرازی در نشست اروپایی وین

شورای راهبردی آنلاین: دکتر سید کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در اتریش به سر می برد، در بیست و دومین مجمع اروپایی که با عنوان «اتحادیه اروپایی، بازیگر اصلی امنیتی و دفاعی» برگزار شد، درباره همکاری اتحادیه اروپا و ایران در سایه تحریم های تحمیلی آمریکا سخنرانی کرد.
سخنرانی دکتر خرازی در نشست اروپایی وین
اتحادیه اروپا، ایران و تحریم های آمریکا

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که در اتریش به سر می برد، در بیست و دومین مجمع اروپایی که با عنوان «اتحادیه اروپایی، بازیگر اصلی امنیتی و دفاعی» برگزار شد، درباره همکاری اتحادیه اروپا و ایران در سایه تحریم های تحمیلی آمریکا سخنرانی کرد.
دکتر خرازی در دیدار جمعی از نخبگان سیاسی اتریش:
ایستادگی ایران متحد مقابل فشارهای آمریکا

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: جامعه ایران به صورت متحد در مقابل فشارهای آمریکا ایستاده است و سعی می‌کند با توجه به منابع و امکانات داخلی، کمک کشورهای دوست و همچنین سازوکار اروپایی بر این مشکلات غلبه کند.
دکتر خرازی در دیدار رئیس جمهور سابق اتریش:
آمریکا قابل اعتماد نیست

شورای راهبردی آنلاین: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی اظهار داشت: یکی از دلایلی که ایران آمادگی ندارد با دولت فعلی آمریکا وارد گفتگو شود، به این سبب است که دولت آمریکا به تعهدات خود پایبند نیست.
دکتر خرازی در دیدار با رئیس شورای عالی صلح افغانستان:
آمریکا مانع صلح در افغانستان است

شورای راهبردی آنلاین: دکتر خرازی اظهار داشت آمریکا از افغانستان استفاده ابزاری می کند و ادعای این کشور برای برقراری صلح قابل اعتماد نیست.
دعوت به مشارکت در نظرسنجی درباره سایت شورا

شورای راهبردی آنلاین: از شما فرهیخته گرامی دعوت می‌کنیم در نظرسنجی درباره سایت شورا مشارکت کنید. برای اطلاع از چگونگی مشارکت در این نظرسنجی، لطفا ادامه مطلب را بخوانید.