فهرست

عاملان حمله شیمیایی سوریه به روایت سفیر روسیه در تهران

چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۱۶:۰۹ ب.ظ

عاملان حمله شیمیایی سوریه به روایت سفیر روسیه در تهران
شورای راهبردی آنلاین- رسانه ها:سفیر روسیه در تهران با تاکید بر اینکه کسی نمی تواند ادعا کند دولت سوریه علیه مخالفین از سلاح شیمیایی استفاده کرده، گفت: شک و تردیدی نیست که این را حامیان تروریستها انجام داده‌اند.

سفیر روسیه در تهران با تاکید بر اینکه کسی نمی تواند ادعا کند دولت سوریه علیه مخالفین از سلاح شیمیایی استفاده کرده، گفت: شک و تردیدی نیست که این را حامیان تروریستها انجام داده‌اند.

لوان جاگاریان درباره اینکه ترامپ با تهدید مدعی است که بشار اسد علیه مخالفین از سلاح ‌شیمیایی استفاده کرده، قصد دارد در سوریه مداخله نظامی داشته باشد و می گوید ایران و روسیه در این قضیه حامی سوریه بوده‌اند، گفت: ما از قبل هم هشدار دادیم که آمریکا در نظر دارد چنین اتهاماتی را وارد کند. مانند آنچه در غوطه شرقی اتفاق افتاد.

وی افزود: این دیگر یک تئاتر است. از قبل هم می دانستیم. هیچ‌کسی نمی تواند ثابت کند که دولت سوریه این کار را انجام داده است.

سفیر روسیه در تهران همچنین خاطر نشان کرد: شک و تردیدی ندارم که این اقدام را حامیان ترویستها انجام داده‌اند و ما تمام این اقدامات را محکوم می کنیم.

این مقام دیپلماتیک در پایان در خصوص مواضع دولت روسیه نسبت به این اتهامات گفت: چندین بار اعلام کرده و پیشنهاد کردیم که ببینند چه کسی از این سلاح شیمیایی استفاده کرده است. اما آنها اتهامات بی‌اساس وارد کردند و اصلا چنین نوع برخورد قابل قبول نیست.

منبع: ایسنا


چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ۱۶:۰۹ ب.ظ


اظهار نظر

برای ارسال نظرات خود باید ابتدا عضو و وارد سایت شوید.

تا کنون نظری برای این مطلب ثبت نشده است، شما میتوانید اولین نفری باشید که در رابطه با آن اظهار نظر میکنید!